Home » Akce SDH, OSH » Krajská soutěž Klatovy 2013
 

Nejbližší termíny akcí...

  • DN - Zbiroh + Zvíkovec - zdravověda (24.02)
  • Nová obsluha MP (11.03)
  • Technik OO (05.04)
  • Jednání VV (10.04)
  • Noční soutěž MH (13.04)

Více...

Krajská soutěž Klatovy 2013 Tisk
Úterý, 25 Červen 2013 10:39

V sobotu 22. června 2013 proběhlo na atletickém stadionu města Klatovy Krajské kolo v požárním sportu, kde SDH Kornatice ve složení: Jaroslav Koc, Josef Krátký, Jan Skala, Libor Skala ( SDH Kornatice ), Marek Benda ( SDH Nevid ), Karel Krumlovský ( SDH Holoubkov), Jan Veverka ( SDH Mýto ), Radek Levý ( SDH Volduchy ) a Václav Šmatlák ( SDH Mirošov ) obsadili krásné 4. místo.
K naší smůle vrcholová úroveň Plzeňského kraje v požárním sportu moc šancí na lepší umístění nedává, nicméně bylo viditelné zlepšení většiny závodníků. V běhu na 100 m překážek došlo k dalšímu osobnímu zlepšení a posunutí rekordu OSH Rokycany, o který se postaral Jan Skala (cca 16,87s). Za zmínku stojí i pěkný čas Marka Bendy, který běžel pod 18s i neuznaný pokud Radka Levého pod 19s.
Bohužel pořadatelé se nevyhnuli drobným i větším chybám, jež poznamenaly jinak krásné slunečné závody. Kromě jiného ani jednotlivé výkony ze soutěže dosud nebyly zveřejněny !! Všem závodníkům bych rád poděkoval za výbornou reprezentaci Rokycanského okresu a doufám, že příští rok se opět popereme o lepší umístění a povede se nám tým posílit o nové závodníky.

Josef Krátký
vedoucí družstva