OSH banner2
.

V jednotlivých částech Odborné přípravy naleznete vždy v úvodu kategorie odkaz na Obecné dokumenty OSH, které s danou kategorií souvisí. Dále jsou v úvodu obsaženy odkazy na jednotlivé části odborné přípravy. Po jejich spuštění se u rozsáhlých témat zobrazí Seznam dokumentů, kde si můžete vybrat požadované informace ve formátu .pdf, které se otevřou v novém okně (záložce). Seznam dokumentů je koncipován tak, aby byl schopen samostatného provozu i po stažení z webu. V jednodušších případech je zobrazen přímo požadovaný dokument.


 

Výcvikový rok 2019

Oznámení náměstka generálního ředitele Hasičského záchranného sboru ČR pro IZS a operační řízení: v příloze tohoto sdělení je výcvikový rok a témata k proškolení pro rok 2019.

Redakce.

Přílohy:
SouborPopisVelikost
Stáhnout tento soubore (Temata k proskoleni2.pdf)Témata k proškolení 2019. 428 kB
Stáhnout tento soubore (Temata k proskoleni.pdf)Témata k proškolení 1405 kB
Stáhnout tento soubore (Vycvikovy_rok_2019.pdf)Výcvikový rok 740 kB

Základní zaměření odborné přípravy 2021

Stanovení základního zaměření pravidelné odborné přípravy jednotek požární ochrany a příslušníků Hasičského záchranného sboru ČR je určeno P O K Y N E M generálního ředitele Hasičského záchranného sboru České republiky ze dne 9. února 2021. Na základě tohoto pokynu jsou vyhlášena témata, která mají být v roce 2021 proškolena v rámci pravidelné odborné přípravy příslušníků jednotek HZS krajů, Hasičského útvaru ochrany Pražského hradu, jednotek požární ochrany obcí a jednotek požární ochrany podniků.

Přílohy:
SouborPopisVelikost
Stáhnout tento soubore (Temata_pravidelne_OP_2021.pdf)Témata ZOP 2021 327 kB
Stáhnout tento soubore (4-2021_POP__JPO.pdf)Pokyn k provádění ZOP 274 kB

Rozkaz ředitele HZS Pk

Dne 5. ledna 2018 byl vydán Rozkaz ředitele HZS Pk k provádění odborné přípravy jednotek PO a příslušníků HZS Pk na rok 2018. ÚIplné znění je v příloze tohoto sdělení.

Redakce.

Přílohy:
SouborPopisVelikost
Stáhnout tento soubore (SIAR_OP_2018_final.pdf)Rozkaz ředitele HZS Pk 3521 kB

Zkoušky Hasič III

Zkoušky Hasič III. stupně proběhnou dne 13. března 2019 od 16.00 hodin v budově OSH Rokycany. Přihlášky na tyto zkoušky musí být odevzdané do 27. února 2019 na OSH Rokycany nebo na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pro provedení zkoušek musí být minimálně tři uchazeči. V případě menšího počtu budou uchazeči spojeni s jiným okresem. Zkoušky se budou provádět dle nových testových i ústních otázek (2014), které jsou zveřejněné na www.dh.cz a většinu podkladů pro učení na zkoušky je možné nalézt i zde na http://metodika.cahd.cz.

Za OORR J. Krátký

Strana 1 z 2

Svátek mají:

Předevčírem : Leoš
Včera : Květa
Dnes : Alois
Zítra : Pavla
Pozítří : Zdeňka

©2010-2021 Vladislav Strejc pro OSH Rokycany. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.