OSH banner2
.
pechacek.jpg(3 kb)
  • Jan Pecháček
  • vedoucí sekce rozhodčích
  • SDH Bujesily
  • mobil: 607 875 586
  • e-mail: xpechacekj (zavinac) seznam.cz

 

Cyklické školení rozhodčích

Dne 9. 3. 2019 od 8.30 hod. bude na OSH Rokycany provedeno cyklické školení pro stávající rozhodčí, kterým končí platnost proškolení. Školení proběhne dle aktuálních pravidel požárního sportu včetně dodatků vydaných GŘ HZS ČR. Přezkoušení je završeno testem. Přihlášky v kanceláři OSH Rokycany u pí Sedláčkové (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Kapacita je 10 míst. Přihlášky odevzdejte nejpozději do 7. 3. 2019.

Za sekci rozhodčích vedoucí Jan Pecháček

Noví rozhodčí 2015

Dne 17.10.2015 bylo provedeno cyklické školení stávajících rozhodčí, kterým končila platnost Chaloupková Renata, Reindl Jiří, Kraft Vladislav a Karela Jaroslav. Dále byli a úspěšně zkoušku složily dva nový rozhodčí Baslová Jarmila ml. a Strejc Vladislav. Oběma děkuji za přístup, gratuluji a těším se na spolupráci při soutěžích. Je vydán aktualizovaný seznam rozhodčích včetně doby platnosti osvědčení.

Za sekci rozhodčích vedoucí Jan Pecháček

Přílohy:
SouborPopisVelikost
Stáhnout tento soubore (Seznam rozhodcich_OSH_Ro.pdf)Seznam rozhodčích PS od 2015 42 kB

Přezkoušení a doškolení rozhodčích 2015

Sekce rozhodčích připravuje na 17.10. 2015 od 8.30 hod. periodické přezkoušení a doškolení nových rozhodčí kvalifikace "Rozhodčí SH ČMS. Přednost mají stávající rozhodčí pro periodické přezkoušení a prodloužení platnosti osvědčení. Bude posuzována aktivita jednotlivých rozhodčí. Pokud rozhodčí nejsou aktivní na soutěžích, tak jim nebude platnost prodlužována a budou vyřazeni z evidence rozhodčích na okrese Rokycany. Doplnění do stavu bude doškolení nových rozhodčí dle počtu zájemců pro periodické přezkoušení. I u nových zájemců pro kvalifikaci rozhodčí bude brán zřetel na zkušenosti a aktivitu (min. 2 roky aktivně jako pomocný rozhodčí). Školení proběhne dle aktuálních pravidel požárního sportu včetně dodatků vydaných GŘ HZS ČR. Přezkoušení i  zkoušky nových rozhodčí jsou završeny zkouškou. Přihlášky v kanceláři OSH Rokycany u pí. Sedláčkové (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Kapaciota je 10 míst. Přihlášky odevzdejte nejpozději do 13.10. 2015.
UPOZORNĚNÍ - skončení platnosti osvědčení. Jednotliví rozhodčí jsou povinni tento údaj sami sledovat a na prodloužení platnosti se přihlásit, pokud mají i nadále zájem tuto funkci vykonávat.


Za sekci rozhodčích vedoucí Jan Pecháček.

 

Strana 1 z 2

Svátek mají:

Předevčírem : Brigita
Včera : Sabina
Dnes : Teodor
Zítra : Nina
Pozítří : Beáta

©2010-2021 Vladislav Strejc pro OSH Rokycany. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.