OSH banner2
.

Požáry.cz

ohnisko žhavých zpráv | hasiči aktuálně
 1. Rádi bychom Vás pozvali na Otevřené akademické mistrovství ČR v TFA, které proběhne ve čtvrtek 13. října 2022, a to již tradičně v areálu kolejí Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, Studentská 1770/1, 708 00 Ostrava-Poruba.
 2. U rybníka Řeka nedaleko Krucemburku likvidovala profesionální jednotka z Chotěboře únik oleje na komunikaci po technické závadě motorové části osobního vozidla.
 3. Dopravní nehoda dvou osobních automobilů v Čechočovicích se obešla bez zranění. Jednotka ze stanice Třebíč provedla protipožární opatření, technické zabezpečení místa události a likvidaci následků nehody.
 4. V Ústecké ulici v Chlumci zasahují hasiči u dopravní nehody dvou osobních vozidel, událost si vyžádala zranění.
 5. Dvě jednotky hasičů byly vyslány do Táborské ulici v Brně k požáru osobního automobilu, nasazen byl jeden vodní proud.
 6. Dopravní nehoda tří osobních automobilů v obci Petrůvky zaměstnala hasiče ze stanice Třebíč. Jeden člověk byl zraněn, hasiči provedli protipožární opatření, technické zabezpečení místa události a likvidaci následků nehody.
 7. Jeden člověk byl zraněn při požáru automobilu v Plané na Tachovsku, na místě zasahovaly dvě jednotky hasičů.
 8. V Praze Miškovicích zasahují hasiči u požáru několika kontejnerů.
 9. Obec Adršpach pořídila u firmy THT Polička novou cisternovou automobilovou stříkačku pro svou jednotku sboru dobrovolných hasičů.
 10. V neděli 2. října před jednou hodinou ranní přijali středočeští hasiči oznámení o požáru rodinného domu v obci Chaloupky na Berounsku.
 11. Ve Velkých Pavlovicích se střetly dva osobní vozy, dva lidé byli zraněni - jednoho z nich museli hasiči vyprostit.
 12. V Krhově zasahovali hasiči z pěti jednotek u požáru kotle ve sklepě rodinného domu. Jeden člověk byl zraněn, hasiči poskytovali první pomoc a hasili jedním vodním proudem. Škoda byla vyčíslena na 300 tisíc korun, uchráněn byl majetek za 6 milionů.
 13. Známá česká firma Kaden, zabývající se výrobou modelů automobilů, před nedávnem představila další model ze své řady hasičských speciálů.
 14. Požár motocyklu likvidovali hasiči mezi Hořicemi a Milovicemi u Hořic.
 15. Dálnice D46 je částečně uzavřena z důvodu dopravní nehody osobního vozu, které přeletělo svodidla a poškodilo další bezpečnostní zábrany v rekonstruovaném úseku. Nehoda je naštěstí bez vážnějších zranění.
 16. V obci Stanoviště zasahují dvě jednotky hasičů u dopravní nehody osobního vozu, který sjel mimo komunikaci. Událost se obešla bez zranění.
 17. V Libáni zasahují místní dobrovolní hasiči spolu s jednotkou ze stanice Jičín u dopravní nehody nákladního automobilu.
 18. Páté mistrovství České republiky dobrovolných hasičů v disciplínách TFA se konalo v sobotu 1. října 2022 ve Štramberku.
 19. Jednotky druhého stupně zasahují v obci Desná u požáru střechy horské chaty. Hašení provádí hasiči jedním vodním proudem a vysokotlakým hasícím zařízení COBRA, dále přirozeně odvětrávají půdní prostory.
 20. Na 226. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno havarovala dodávka s přívěsným vozíkem. Hasiči provedli zajištění vozidla proti převrácení, protipožární opatření a úklid vozovky.

Svátek mají:

Předevčírem : Igor
Včera : Olivie a Oliver
Dnes : Bohumil
Zítra : František
Pozítří : Eliška

©2010-2021 Vladislav Strejc pro OSH Rokycany. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.